پنجشنبه 9 تير 1401   09:22:45

(تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین)

print

در دیدار رئیس اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان با مدیر دارالمبلغین فلسفی تهران مطرح شد؛

اعزام و آموزش مبلغان به صورت حضوری و مجازی

  • خلاصه :رئیس اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی تهران در دیدار مدیر دارالمبلغین فلسفی از همکاری و یکپارچه سازی مبلغین در امر تبلیغ و امور آموزشی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری دفتر تبلیغات اسلامی(تبلیغ نیوز)، حجت الاسلام والمسلمین موسوی «رئیس اداره اعزام و توانمند سازی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی تهران» در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین صفوی مدیر دارالمبلغین فلسفی ضمن معرفی دفتر تبلیغات اسلامی، به برنامه های دفتر و اهداف آن در خدمت رسانی و توانمندسازی مبلغین تهران پرداخت.
حجت الاسلام والمسلمین صفوی ضمن تقدیر از پیگیری های دفتر تبلیغات اسلامی، این قبیل آموزش ها را از آموزش های ضروری برای طلاب دانست.
وی گفت: مدرسه علمیه دارالمبلغین فلسفی توسط حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی (حفظه الله تعالی) در سال 85 در منطقه 12 تهران، خیابان ری و در مکان منزل مرحوم فلسفی واعظ شهیر در زمینی به مساحت 624 متر مربع و 2015 متر بنا در پنج طبقه تأسیس گردید.
مدیر دارالمبلغین فلسفی در ادامه بیان داشت: مرحوم فلسفی که از مشاهیر منبری ها بودند و به نظر بنده یک نابغه در منبر محسوب می شوند؛ هنگامی که از دنیا رفتند، بنده دیدم ایشان فرزند روحانی ندارند و حیف است چنین شخصیت بی نظیری فراموش شود؛ لذا به فکر افتادم، خانه ایشان را خریداری کرده و در همان مکان، ساختمان عظیمی به نام «دارالمبلغین فلسفی» ساختیم. این ساختمان بحمدلله مکانی برای تربیت مبلغان دینی شده است و طلاب با گذراندن دوره های تربیتی و تبلیغی، به عنوان مبلغ به مناطق مختلف اعزام می شوند.
رئیس اداره اعزام و توانمندسازی مبلغان دفتر تبلیغات اسلامی و مدیر دارالمبلغین فلسفی آمادگی کامل برای همکاری دو مجموعه در خدمت رسانی به طلاب را اعلام کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر
ravabet.omomi@dte.ir
۰۲۵-۳۱۱۵۲۷۲۷ (مدیریت پرتال)
۰۲۵-۳۱۱۵۰۰۰۰ (تماس با ما)
025-31155614
ایران قم میدان شهداء
بيشتر
خانه | بازگشت |
Guest (PortalGuest)

پورتال اطلاع رسانی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم
مجری سایت : شرکت سیگما